Kilka sów o Fintaxo

Fintaxo

Nowy wymiar księgowości

W Fintaxo stawiamy na efektywną komunikację, dedykowanych opiekunów księgowych i ścisłą współpracę, której efektem jest rozwój firm naszych Klientów.

Efektywna współpraca, ścisła kumunikacja, indywidualne podejście i dedykowany opiekun to walory Fintaxo, które są u nas standardem

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z biurem rachunkowym, zapewne obawiasz się tego, w jaki sposób będzie ona przebiegać. Jak będzie wyglądała kwestia kontaktu, wymiany informacji i ewentualnych porad. W Fintaxo, nasi Klienci obsługiwani są przez dedykowanych, odpowiednio dobranych księgowych, będących jednocześnie opiekunami firmy. Zaznajomieni z ich strukturami, wewnętrznymi procesami oraz sektorami, w których funkcjonują.

Indywidualne podejście, wyspecjalizowana i doświadczona kadra księgowych to nasz przepis na finansowy sukces Twojej firmy z prspektywy usług księgowych!

Wykwalifikowani, doświadczeni i wyspecjalizowani księgowi

W Fintaxo znamy potrzeby i oczkiewania przedsiębiorców, dzięki czemu baza naszych Klientów sukcesywnie się powiększa. A wraz z nią kadra naszych specjalistów. Jeśli szukasz księgowości, która spełni Twoje wymagania, odezwij się do nas. Złóż zapytanie ofertowe, a my wycenimy zakres naszych ewentualnych usług na rzecz Twojej działalności.

Indywidualne podejście

Każda firma, dla której świadczymy nasze usługi posiada w naszych szeregach swojego własnego, dedykowanego opiekuna o kompetencjach i specjalizacji, która pokrywa się z określonym profilem działalności.

Ścisła współpraca i efektywna komunikacja

Efektywna komunikacja to priorytet w zakresie jakości oferowanych usług. Wiemy, że oddając w nasze ręce finanse swojej firmy oczekujesz od nas wsparcia i stosownych kompetencji. Jeśli więc dbamy o skuteczną wymianę informacji, dbamy o Twoje dobro!

Usługi księgowe dla spółek i działalności gospodarczych

Nasze usługi świadczymy dla firm i spółek, jeżeli chcesz poznać naszą ofertę, kliknij w przycisk poniżej.

nasze biuro rachunkowe doceniają znane i cenione firmy we Wrocławiu. Dołącz do nich!

Zobacz dla kogo świadczymy nasze usługi księgowe

logo-law_me_rightlogo-fleet_houselogo-k96logo-pillberrylogo-praiselogo-sport_mediclogo-gwardia_wroclaw

Zobacz co mówią o współpracy z nami wybrani losowo wybrani Klienci naszego biura rachunkowego.

Kontakt

Centrum Finansowe Fintaxo Sp z o.o.

NIP: 897-191-33-45

[email protected]

+48 570 968 239

Plac Solny 18/19 lokal 6 (piętro IV)

50-062 Wrocław

Formularz

Napisz nam czego potrzebujesz, jaką firmę reprezentujesz i pozostaw w wiadomości numer kontaktowy, pod którym możemy do Ciebie zadzwonić, bo taka forma komunikacji zdecydowanie usprawni nasz kontakt.